tel. +48 793 00 58 58

mail: hs@hydrospecjalista.pl

Nasz Program Partnerski

Prowadzimy program partnerski dla firm specjalizujących się w wykonywaniu prac Hydroizolacyjnych w budownictwie. Mogą to być roboty wykończeniowe wewnątrz budynku jak łazienki, pralnie, baseny, instalacje SPA, szpitale czy hotele lub na zewnątrz jak tarasy, balkony, fundamenty, garaże, dachy płaskie i zielone. Mamy nadzieję, że z czasem powstaną firmy co będą wykonywały tylko prace instalacji hydroizolacji.

Program obejmuje umieszczenie informacji o firmie instalacyjnej na niniejszym portalu. Pretendujemy stworzyć pozytywny stosunek do hydroizolacji i sukcesu stosowania odpowiednich materiałów w odpowiednich miejscach co wyrażone będzie brakiem napraw gwarancyjnych. Udostępniamy nasz extranet na stronie web. www.hydrospecjlista.pl zgłoszonym instalatorom lub firmom, prezentując informację techniczną o produktach wchodzących w skład Systemu Revestech, zainicjujemy szkolenia teoretyczne i praktyczne instalacji Membran Hydroizolacyjnych doprowadzając do odbywania egzaminów teoretycznych i praktycznych. Otrzymany Certyfikat Specjalisty będzie gwarantował nowych klientów i prace coraz bardziej specjalistyczne.

Po akceptacji przez nas Waszego zgłoszenia udostępnimy Państwu; login i hasło do witryny partnerskiej hydrospecjalista.pl gdzie można zdobywać w/w kompetencje.

W następnym etapie umieścimy waszą firmy w naszym spisie firm rekomendowanych z danego regionu.

Zaloguj się 

Witamy, jeśli chcesz dołączyć do nas, zarejestruj się w poniższym formularzu

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.